TRADIČNÍ ČESKÝ VÝROBCE VIBRAČNÍ A JINÉ PODÁVACÍ TECHNIKY
O NÁS

Firma STROJ-UNION spol. s r. o.

je strojírenský podnik zaměřený na vývoj a výrobu podávacích systémů, jednoúčelových strojů, nástrojů a strojních dílů. Zhruba 50 kvalifikovaných pracovníků se za pomoci moderního technického vybavení podílí na vývoji a výrobě zařízení pro náročné zahraniční i tuzemské partnery.

STROJ-UNION s.r.o.Zvláštní pozornost je věnována oboru podávací techniky. Jedná se o zařízení pro podávání a orientaci drobných dílů do montážních zařízení, založené zejména na použití vibračních zásobníků.
Několikaleté zkušenosti s výrobou těchto systémů spolu s použitím kvalitních komponent německé firmy
RNA - Rhein-Nadel Automation GmbH jsou zárukou vysoké kvality zařízení za přijatelnou cenu.

Od roku 2009 se naše firma stala výhradním partnerem firmy RNA pro Českou a Slovenskou republiku v dodávkách zařízení, komponent, náhradních dílů a servisu.

Kompletní zásobníkové systémy jsou používány ve vlastních zařízeních nebo dodávány zákazníkům pro jejich aplikace jako jsou například zařízení pro kompletaci komponentů v automobilovém, elektrotechnickém, potravinářském či farmaceutickém průmyslu.

Firma má také již několikaletou tradici ve vývoji a výrobě automatických nýtovacích strojů určených k lisování kovových knoflíků, spon či nýtů.

Využitím moderního softwarového vybavení a CNC techniky si naše firma našla i své místo mezi dodavateli střižných nástrojů a obecných, většinou složitých a přesných strojních dílů.

© 2009 Stroj Union s.r.o. | All right reserved. | Developed by Webdesign7 | All right reserved. | XHTML & CSS valid.